Nástěnný kalendář Moje Skandinávie / Mein Skandinavien 2019

Kalendárium: měsíční, 12 listů / monthly, 12 sheets / monatlich, 12 Blatt DE, EN, FR
Rozměr: 52 cm x 42.5 cm

Vice informaci

Kód zboží: 19DU3916
Stav: Nový produkt

Porovnat

 
Základní informace
Nástěnný kalendář Moje Skandinávie / Mein Skandinavien 2019, Skandinávie - impozantní vodopády, mystické lesy, malebné fjordy a rozlehlá krajina. Ponořte se do klidné krajiny v Dánsku, Finsku, na Islandu, v Norsku a ve Švédsku a nechte svou mysl bloudit. Dvanáct vynikajících fotografií od renomovaných fotografů vám ukáže krásu této oblasti. Nejen pro všechny milovníky dalekého severu Evropy. Nechte se inspirovat pro vaši příští dovolenou! Mezinárodní kalendář se všemi významnými svátky v Německu, Rakousku a Švýcarsku poskytuje všechny potřebné informace pro vaše plánování. Jako dárek pro milovníky Skandinávie je tento kalendář tou nejlepší volbou!, Termín dodání je minimálně 7-10 pracovních dnů od objednávky. Od 2 ks od 1 titulu bude cena dána individuální kalkulací., měsíční, 12 listů / monthly, 12 sheets / monatlich, 12 Blatt DE, EN, FR
 
Parametry produktu
Kategorie Zahraniční kalendáře 2019 - Cestování
Hmotnost 760 gram
Výška 42.5 cm
Šířka 52 cm
Jazyk DE, EN, FR
Vazba Twin-wire
Kalendarium měsíční, 12 listů / monthly, 12 sheets / monatlich, 12 Blatt DE, EN, FR
Další vlastnosti Termín dodání je minimálně 7-10 pracovních dnů od objednávky. Od 2 ks od 1 titulu bude cena dána individuální kalkulací.

Napsat recenzi

Nástěnný kalendář Moje Skandinávie / Mein Skandinavien 2019
Kalendárium: měsíční, 12 listů / monthly, 12 sheets / monatlich, 12 Blatt DE, EN, FR
Rozměr: 52 cm x 42.5 cm

Napsat recenzi

 
Comments(0)

No customer reviews for the moment.

Srovnat 0